wtorek, 23 grudnia 2014

Świątecznie

Kochani !
Nie wiem, czy jeszcze ktoś z WAS ma czas na blogowanie lub choćby odwiedziny na blogach? Ja muszę złapać chwilę oddechu i dlatego robię ten ostatni przed Świętami wpis. Skończyłam dziś piernik staropolski, który mimo moich obaw smakuje super, a pachnie cudownie. Makowce wyszły pełne maku, udał się marcepan, szynki pogotowane, pieczyste w piekarniku. Córcia upiekła niesamowitą tartę orzechową i zrobiła genialne trufle na prezenty. Było jeszcze kolejne pieczenie pierników u Małgosi i Roberta, wielkie, coroczne Wędzenie i mnóstwo innych spraw. Uwielbiam te wszystkie świąteczne przygotowania i mimo zmęczenia czuję się szczęśliwa po prostu ! jeszcze sernik do piekarnika, zapakować prezenty / w tym roku wiele z nich to handmade: np. likiery i bombki /, jedziemy po południu z Córcią i ciastami :-)do Małgosi i Roberta. Na późny wieczór zostaje ubranie choinki. A Ukochany zajmie się karpiem, no i oczywiście obsadzeniem drzewka :-) U Was pewnie podobnie się dzieje?Wszystkim zaglądającym życzę z całego serca: spokojnych, szczęśliwych, bardzo, bardzo rodzinnych Świąt ! Żeby ani komercja, ani brak czasu, ani brak pieniędzy nie posuł Ich prawdziwego przesłania. Miłości !

8 komentarzy:

 1. Wesołych świąt Aniu!!!
  Smakowicie zapowiadają się Wasze Święta a obdarowani będą zachwyceni prezentami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne życzenia, dziękuję.:)
  Wszystkiego dobrego na Święta dla Ciebie i Twoich bliskich!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Świąt, dla Ciebie i twojej rodziny. Jak zwykle u Ciebie jest smacznie. Ja z grubsza się ogarnęłam, jutro smażenie ryb. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniu szczęślwych, radosnych i zdrowych ŚWIĄT z odrobiną wytchnienia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Najserdeczniejsze życzenia świąteczne dla ciebie i całej rodziny. Zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń. Wesołych świąt

  OdpowiedzUsuń
 6. *****WESOŁYCH*** ŚWIĄT*****

  OdpowiedzUsuń
 7. Aniu, u mnie podobnie się dzieje. Też roznosi się zapach pieczywa i świeżo ściętego i ubranego drzewka. W tym roku też odbyło się wielkie wędzenie i być może stanie się ono tradycją, bo mojemu M bardzo się podobało :)
  Aniu, dla Ciebie i Twojej wspaniałej Rodzinki przesyłam życzenia - wszystkiego najpiękniejszego i aby się spełniło to, o czym marzycie.
  Wesołych Świąt.
  Pozdrawiam. Ola.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkim z całego serca dziękuję za piękne życzenia i ściskam mocno !

  OdpowiedzUsuń